NEWSLETTER

PORADNA

Povinné údaje jsou označeny *

VAŠE DOTAZY

Retex- permanenti narovnani vlasu

10. 1. 2017

Dobre rano,

zajimala by me metoda narovnani Retex, jak dlouho trva aplikace a prubeh ? Jak dlouho ca vydrzi narovnani a jaka je cena priblizne. ?

Dekuji predem za odpoved a preji krasny den.
Klara Filova

Dobrý den,

narovnání vlasů Retexem je trvalé, to znamená, že vlasy se začínají vlnit až při odrůstání (pouze u pokožky hlavy). Doba trvání aplikace záleží na délce a hustotě vlasů. Počítejte však minimálně 3 - 4 hodiny. Cena se pohybuje dle spotřebovaného materiálu, a to od 3.000 Kč.

S pozdravem a přáním pěkného dne
Tým Vlasového Institutu

Zničené vlasy a změna barvy

9. 12. 2016

Dobrý den,
několik let jsem si doma barvila vlasy... Vlasy mám bohužel docela poničené, proto si je už několik měsíců nebarvím. Chtěla bych se ale vrátit ke své původní blond. Chtěla bych po novém roce určitě navštívit váš salon, ale i tak bych se chtěla zeptat, kolik by byla přibližná cena za nějakou ozdravující kúru a případné zesvětlení vlasů, je-li to vůbec možné? (nyní mám svoje takové...nazrzlé)
Díky za odpověď, Táňa T.

Dobrý den,

děkujeme za Váš dotaz. Doporučila bych Vám konzultaci přímo s naši kadeřnici, která by Vám doporučila přesný postup případného ozdravení a barvy. Cena ozdravení vlasů se pohybuje od 650 Kč a barva od 1.100 Kč. Ceny jsou orientační. Přesnou cenu Vám určí až kadeřnice při osobní konzultaci. Termín konzultace a kadeřnických služeb si prosím rezervujte na tel.: 775 123 527.
Těšíme se na Vaši návštěvu.

S pozdravem a přáním pěkného dne
Tým Vlasového Institutu

Proměna účesu

10. 11. 2016

Dobrý den,
chtěla bych se informovat zda se věnuje i přeměně účesu, když nemam žádnou představu a zaroveň by mě zajímala i cena.
Za odpověď děkuji
S pozdravem Dajčová

Dobrý den,

vlasové proměny v našem kadeřnictví provádíme. Před vlasovou proměnou projdete pod rukama kadeřníka, který zhodnotí kvalitu vašich vlasů a poté doporučí účes, který Vám bude nejvíce lichotit. Termín konzultace, kde Vám kadeřník nastíní i cenu si můžete rezervovat na tel.: 775 123 527.

S pozdravem a přáním pěkného dne
Tým Vlasového Institutu

Narovnání pomocí keratinu

6. 11. 2016

Dobrý den,

mám vlnité vlasy kousek pod ramena a chtěla bych se zeptat, na kolik by vyšla aplikace keratinu na vyrovnání vlasů a na jak dlouho by to mohlo vydržet?

Děkuji a s pozdravem,

Martina Woźniak.

Dobrý den,

na narovnání vlasů Vám můžu sdělit pouze orientační cenu a to je 2.000 Kč, kde narovnání vydrží po dobu několika mytí. Dalším řešením narovnání vlasů je ReTex, který je trvalý. Doporučila bych Vám konzultaci přímo s naší kadeřnicí, která Vám vše podrobně vysvětlí a doporučí nejideálnější řešení.

S pozdravem a přáním pěkného dne
Tým Vlasového Institutu

Prodlužování vlasů

26. 10. 2016

dobrý den, mám jemné a řídké vlasy, středně dlouhé, ráda bych se dozvěděla více o technologii Nanotape

Dobrý den,

Nanotape metoda je velice šetrná k vašim vlastním vlasům, neboť vlasové spoje nemusí být upevňovány zahřátím na vysokou teplotu (jako např. u keratinu za tepla), ani nedochází k zatěžování vlasů žádnými kovovými či plastovými kroužky. Doporučila bych Vám konzultaci přímo s naší kadeřnicí, která Vám vše podrobně vysvětlí a doporučí ideální péči o prodloužené vlasy.

S pozdravem a přáním pěkného dne
Tým Vlasového Institutu