NEWSLETTER

Modelování vlasů pomocí Mikropigmentace

Trichopigmentace (mikropigmentace - imitace vlasů na hlavě pomocí estetického tetování). Tato procedura je alternativním estetickým řešením problému plešatosti, který je spojen s mnoha biologickými faktory.

  • reálné napodobení vlasů
  • bezbolestný zákrok
  • rychlé hojení
  • bez zněny pigmentu

Pomocí mikropigmentace jste schopni reálně napodobit velmi krátké vlasy. V problémových místech je možné vizuálně obnovit jejich růst. Ve výsledku se pokožka hlavy jeví jako oholená nebo krátce ostřiháná. Účes vypadá velmi přirozeně a stylově.

Mikropigmentace je vhodná pro všechny typy pokožky a vlasů. Pomocí ní je možné obnovit přirozené linie vlasových cibulek, které se důsledně mísí s Vašimi stávajícími vlasy.

Procedura je vhodná nejen pro muže, ale i pro ženy s řídkými vlasy. Díky této technice je možné dodat hustotu vlasům. Tato metoda může být použita pro zvýšení účinnosti léčby plešatosti. 

Pomocí této metody lze zamaskovat případné skvrny na pokožce hlavy - jizvy od operace, transplantace vlasů, skvrny na kůži s poruchou pigmentace, popáleniny.

Proces Mikropigmentace je skoro stejný jako u tetování nebo permanentního make-upu. Nicméně, během procedury se používají speciální mikrojehly, které dodávají pigment do menší hloubky. Po zákroku pigment nemění odstín a nerozlévá se. Simulované chloupky dokonale zachovávají tvar a přirozený vzhled.

Před zákrokem náš odborník provádí hloubkovou analýzu přirozené pigmentace Vašich vlasů a vlasových folikulů pro vytvoření dokonalého odstínu pigmentu. Zákrok trvá přibližně 1-3 hodiny. Po zákroku se nevyhneme vzniku strupů, které do 4 týdnů zcela zmizí.

Po proceduře nejsou vhodné následující činnosti:

Umývání vlasů - až po 12 hodinách po ošetření
Opalování - až po 2 týdnech
Návštěva saun, parních lázní a bazenů - také až po 2 týdnech